Актуальні пропозиції

Послуги: ПІДТВЕРДЖЕННЯ СТАТУСУ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ – ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ НЕПРИБУТОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Як відомо, неприбуткові організації (громадські та благодійні організації, політичні партії, громадські та професійні спілки, асоціації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), кооперативи та інші організації та установи) звільнені від оподаткування (податку на прибуток підприємств), у випадку наявності статусу неприбутковості. 
З 16.07.2016 р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 р. №440 «Порядок ведення реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру». 
Зазначеною Постановою:
- створюється новий Реєстр неприбуткових організацій та установ;
- діє новий Порядок ведення Реєстру неприбуткових організацій та установ;
- усі неприбуткові організації зобов'язані підтвердити статус неприбутковості строком до 1 січня 2017 року: привести свої установчі документи у відповідність до нових змін законодавства та пройти ряд юридичних процедур.

21 грудня 2016 року Верховна Рада, в зв'язку з великою кількістю звернень громадських організацій про продовження терміну підтвердження статусу неприбутковості, прийняла Закон про лібералізацію Податкового кодексу (проект № 5368), яким продовжено такий термін перереєстрації неприбуткових організацій, а також термін формування нового Реєстру неприбуткових організацій ДО 1 ЛИПНЯ 2017 року. При цьому законодавчі вимоги щодо обов'язкової перереєстрації і підтвердження статусу неприбутковості АБСОЛЮТНО для ВСІХ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НЕ СКАСОВАНО!

У випадку невиконання зазначених вимог до 01 липня 2017 р. організації та установи будуть позбавлені статусу неприбутковості та виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Вартість послуг "Київське юридичне бюро" з підтвердження статусу неприбутковості – 1250 грн.
У вартість послуг входить:
- консультація з даного питання; 
- кваліфікована підготовка необхідних документів;
- виїзди та подача документів у відповідні державні органи.

- перереєстрований статут неприбуткової організації;

- реєстрація змін в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- внесення організації до нового Реєстру неприбуткових організацій з присвоєнням нового ознаки неприбутковості.

- отримання Рішення про внесення до реєстру неприбуткових.

При замовленні більше 2-х послуг надається знижка.

 З клієнта всього лише – потрібні дані, підписи та печатки, оплата. 

 Комплексний пакет юридичних послуг від «Київське юридичне бюро» з підтвердження статусу неприбутковості організації дозволить Вам отримати кваліфіковано підготовлені документи, уникнути неодноразові безрезультатні звернення в державні органи, величезні черги і нерви, вчасно виконати законодавчі терміни і зберегти статус неприбуткової організації або установи.

З повагою Київське юридичне бюро
www.kub2010.com.ua
+38 (050) 555-91-01

+38 (098) 53-90-881

+38 (093) 924-41-00
e-mail: kiev.biuro2010@yandex.ru